Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

UP 4 ART ACTIVITY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

UP 4 ART ACTIVITY S.R.L. (CUI 40560287) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J13/558/2019 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Alte activități recreative și distractive (cod CAEN 9329). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 58.100 RON și un profit net de 45.633 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 70,1% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40560287
Nr. ORC
J13/558/2019
EUID
ROONRC.J13/558/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bratislava 18, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
58.100 RON
2024▲ 70,1%
Rezultat net
45.633 RON
2024▲ 158,5%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (3)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 88 · Activități de asistență socială, fără cazare (2)
  • 8891 Activități de îngrijire zilnică pentru copii
  • 8899 Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (4)
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
  • 9003 Activități de creație artistică
  • 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -866 0 7.927 9.030 16.957 —
2024 58.100 45.633 5.287 8.409 70.257 73.379 —
2023 34.150 17.656 8.218 9.171 25.627 26.580 —
2022 5.000 1.158 22.200 10.939 20.185 8.924 —
2021 15.000 14.590 22.200 10.939 19.027 7.766 —
2020 — -42.892 21.774 10.939 4.012 -6.823 1
2019 32.832 35.869 11.407 10.611 49.219 36.069 2

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
6,72% (2023: 23,62%)
Datorii / Total active (total active: 78.666 RON)
Solvabilitate generală
14,88 (2023: 4,23)
Total active / Datorii (total active: 78.666 RON)
Autonomie financiară
93,28% (2023: 76,38%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 78.666 RON)
Rentabilitate active (ROA)
58,01% (2023: 50,74%)
Profit net / Total active (total active: 78.666 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
62,19% (2023: 66,43%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
78,54% (2023: 51,7%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre UP 4 ART ACTIVITY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IVANOV SORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024