Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GENTLEMEN S AGREEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

GENTLEMEN S AGREEMENT S.R.L. (CUI 40629671) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J32/459/2019 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (cod CAEN 4322). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 167.726 RON, un profit net de 81.145 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2023 (0,0%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40629671
Nr. ORC
J32/459/2019
EUID
ROONRC.J32/459/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Nicolae Teclu 5, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
167.726 RON
2024– 0,0%
Rezultat net
81.145 RON
2024– 0,0%
Angajați
2
2024▲ 100,0%

Activitate

CAEN principal
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4339 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (6)
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — — 0 —
2024 167.726 81.145 140.826 3.970 353.153 216.297 2
2023 167.726 81.145 140.826 3.970 353.153 216.297 1
2022 290.997 183.995 145.073 6.119 274.106 135.152 1
2021 181.138 107.638 5.615 3.813 223.113 221.311 1
2020 113.252 54.204 4.971 — 118.644 113.673 —
2019 111.148 59.269 311 — 59.780 59.469 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
39,43% (2023: 39,43%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,54 (2023: 2,54)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
60,57% (2023: 60,57%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
22,72% (2023: 22,72%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
37,52% (2023: 37,52%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
48,38% (2023: 48,38%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GENTLEMEN S AGREEMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: FĂRCAŞIU DAN-LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024