Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

OLIVER CONF S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

OLIVER CONF S.R.L. (CUI 40630668) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J10/340/2019 și are sediul în Buzau, județul Buzău. Activitatea principală: Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) — cod CAEN 1413, nomenclatorul CAEN Rev.2.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40630668
Nr. ORC
J10/340/2019
EUID
ROONRC.J10/340/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Răchitei 3 BIS, Mun. Buzău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Secțiunea C · Diviziunea 14 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (1)
  • 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019–2021) și ANAF (2022–2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 0 12.394 36.166 1.316 -13.411 0
2024 0 0 12.394 36.166 1.316 -13.411 0
2023 0 -13.611 12.394 50.166 1.316 -13.411 0
2022 0 -28.100 16.443 66.635 18.752 -39.814 0
2021 — -14.000 16.443 80.635 18.852 -25.714 —
2020 4.660 -22.092 16.443 94.635 18.852 -6.000 1
2019 36.400 15.892 47.269 75.968 90.437 16.092 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
33,07% (2024: 33,07%)
Datorii / Total active (total active: 37.482 RON)
Solvabilitate generală
3,02 (2024: 3,02)
Total active / Datorii (total active: 37.482 RON)
Autonomie financiară
-35,78% (2024: -35,78%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 37.482 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2024: 0%)
Profit net / Total active (total active: 37.482 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre OLIVER CONF S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CĂLIN SPERANŢA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
14.08.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
14.08.2026 Data reactivării — 22.07.2026 ANAF