Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NEW VISION CONSTRUCT SOLUTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

NEW VISION CONSTRUCT SOLUTION S.R.L. (CUI 40652437) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J40/2035/2019 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (cod CAEN 4334). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 161.245 RON și un profit net de 98.091 RON. Cifra de afaceri e de 6,4 ori mai mare decât în 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40652437
Nr. ORC
J40/2035/2019
EUID
ROONRC.J40/2035/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ştiucii 41, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
161.245 RON
2022▲ 539,9%
Rezultat net
98.091 RON
2022▲ 6.277,8%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (14) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (8)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4339 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 12.214 144 30.919 18.849 —
2024 — -2.348 12.214 144 30.919 18.849 —
2023 — -9.546 12.231 144 33.284 21.197 —
2022 161.245 98.091 30 144 110.630 110.744 —
2021 25.200 1.538 229 144 12.738 12.653 —
2020 32.050 7.215 15.574 144 26.545 11.115 —
2019 34.500 3.700 2.331 144 6.087 3.900 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
0,03% (2021: 1,78%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii
Autonomie financiară
99,97% (2021: 98,22%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
88,55% (2021: 11,94%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
88,57% (2021: 12,16%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
60,83% (2021: 6,1%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NEW VISION CONSTRUCT SOLUTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VIJOLAN VASILE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022