Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SKY HIGH COMMS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

SKY HIGH COMMS S.R.L. (CUI 40653270) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019002061409 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de editare a revistelor și periodicelor (cod CAEN 5813). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 181.250 RON și un profit net de 149.718 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 103,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40653270
Nr. ORC
J2019002061409
EUID
ROONRC.J2019002061409
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Mozaicului 1, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
181.250 RON
2025▲ 103,2%
Rezultat net
149.718 RON
2025▲ 103,8%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor
Secțiunea J · Diviziunea 58 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5814 Activități de editare a revistelor și periodicelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5813 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 5814 Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019–2021, 2024–2025) și ANAF (2022–2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 181.250 149.718 15.213 3.688 527.294 515.769 —
2024 89.200 73.478 10.089 — 376.140 366.051 —
2023 39.000 25.841 20.712 0 313.284 292.572 1
2022 156.100 152.116 417 0 267.148 266.731 1
2021 117.912 114.375 21.597 — 136.212 114.615 —
2020 117.912 114.375 16.597 — 131.212 114.615 —
2019 56.534 54.838 569 — 55.607 55.038 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
2,87% (2024: 2,68%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
34,9 (2024: 37,28)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
97,13% (2024: 97,32%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
28,2% (2024: 19,53%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
29,03% (2024: 20,07%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
82,6% (2024: 82,37%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SKY HIGH COMMS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ŞTEFAN TEODOR (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Cod CAEN principal 5814 5813 ANAF