Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FULFERMUȘI S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

FULFERMUȘI S.R.L. (CUI 40655786) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J16/781/2019 și are sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.700 RON și un profit net de 1.433 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 55,8% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40655786
Nr. ORC
J16/781/2019
EUID
ROONRC.J16/781/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Bucureşti 68, Mun. Craiova Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
1.700 RON
2024▼ 55,8%
Rezultat net
1.433 RON
2024▼ 55,9%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (6)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4339 Alte lucrări de finisare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019, 2021–2025) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 267 — 12.268 12.001 —
2024 1.700 1.433 267 — 12.268 12.001 —
2023 3.850 3.246 404 — 10.972 10.568 —
2022 400 -34 0 — 7.322 7.322 —
2021 5.830 4.710 89 — 7.445 7.356 —
2020 3.100 -1.037 47 0 2.693 2.646 0
2019 5.620 3.483 582 22 4.243 3.683 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
2,18% (2023: 3,68%)
Datorii / Total active (total active: 12.268 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 12.268 RON)
Autonomie financiară
97,82% (2023: 96,32%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 12.268 RON)
Rentabilitate active (ROA)
11,68% (2023: 29,58%)
Profit net / Total active (total active: 12.268 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
11,94% (2023: 30,72%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
84,29% (2023: 84,31%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FULFERMUȘI S.R.L.

Reprezentantul firmei este: FULOP TIBERIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024