Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

AMICII 0264 S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

AMICII 0264 S.R.L. (CUI 40707796) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019000800127 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (cod CAEN 6831). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 402.403 RON, o pierdere netă de 64.431 RON și un număr mediu de 6 salariați.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
40707796
Nr. ORC
J2019000800127
EUID
ROONRC.J2019000800127
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Albac 12, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
402.403 RON
2025
Rezultat net
-64.431 RON
2025
Angajați
6
2025

Activitate

CAEN principal
6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (25) · 6 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (14)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4391 Activități de zidărie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (5)
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8292 Activități de ambalare
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 402.403 -64.431 133.592 30.438 36.351 -66.803 6
2024 — 0 2.650 — 278 -2.372 —
2023 — 0 2.650 — 278 -2.372 0
2022 — 0 2.650 — 278 -2.372 —
2021 — -5.022 2.650 — 278 -2.372 —
2020 — -3.788 287 — 2.897 2.610 —
2019 14.344 6.198 2.073 20 8.451 6.398 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
200,02%
Datorii / Total active (total active: 66.789 RON)
Solvabilitate generală
0,5 (2023: 0,1)
Total active / Datorii (total active: 66.789 RON)
Autonomie financiară
-100,02%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 66.789 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-96,47%
Profit net / Total active (total active: 66.789 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-16,01%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre AMICII 0264 S.R.L.

Reprezentantul firmei este: JURJA RĂZVAN -VASILE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025