Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SQUAD FITNESS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

SQUAD FITNESS S.R.L. (CUI 40708171) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J16/849/2019 și are sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală: Activități de întreținere corporală (cod CAEN 9604, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 250.231 RON, o pierdere netă de 13.172 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 75,8% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40708171
Nr. ORC
J16/849/2019
EUID
ROONRC.J16/849/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Spania 24, Mun. Craiova Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
250.231 RON
2024▲ 75,8%
Rezultat net
-13.172 RON
2024
Angajați
2
2024– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9604 Activități de întreținere corporală
Secțiunea S · Diviziunea 96 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2024
9604 Activități de întreținere corporală

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 14.409 22.848 73.891 38.187 —
2024 250.231 -13.172 14.409 22.848 73.891 38.187 2
2023 142.322 20.636 7.493 56.666 56.470 51.360 2
2022 11.742 -24.757 6.219 66.115 36.173 30.724 2
2021 120.214 71.959 31.157 77.354 86.182 55.481 3
2020 2.365 -43.772 17.360 87.899 943 -16.478 3
2019 50.374 47.094 9.177 76.839 98.064 47.294 2

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
14,89% (2023: 6,62%)
Datorii / Total active (total active: 96.739 RON)
Solvabilitate generală
6,71 (2023: 15,1)
Total active / Datorii (total active: 96.739 RON)
Autonomie financiară
39,47% (2023: 45,4%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 96.739 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-13,62% (2023: 18,24%)
Profit net / Total active (total active: 96.739 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-34,49% (2023: 40,18%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-5,26% (2023: 14,5%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SQUAD FITNESS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: FLORESCU ANDREEA-MIHAELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024