Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VISUAL ARENA PRODUCTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

VISUAL ARENA PRODUCTION S.R.L. (CUI 40761540) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019000672269 și are sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală: Activități ale unităților mobile de alimentație (cod CAEN 5612). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.000 RON și un profit net de 228 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 97,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40761540
Nr. ORC
J2019000672269
EUID
ROONRC.J2019000672269
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Călăraşilor 5, Mun. Târgu Mureş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.000 RON
2025▼ 97,8%
Rezultat net
228 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5612 — Activități ale unităților mobile de alimentație). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (19) · 9 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (4)
  • 5611 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (3)
  • 9013 Alte activități de creație artistică
  • 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.000 228 9.444 35.980 1.220 -7.213 —
2024 45.250 -2.851 13.466 49.337 4.636 -7.441 1
2023 92.675 553 12.069 62.694 5.712 -4.590 1
2022 9.000 -2.677 8.600 76.052 1.311 -5.143 —
2021 — -892 8.600 89.410 3.609 -2.466 —
2020 5.140 -27.353 8.709 102.767 4.232 -1.574 2
2019 44.700 25.579 12.154 108.287 58.304 25.779 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
25,39% (2024: 24,95%)
Datorii / Total active (total active: 37.200 RON)
Solvabilitate generală
3,94 (2024: 4,01)
Total active / Datorii (total active: 37.200 RON)
Autonomie financiară
-19,39% (2024: -13,79%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 37.200 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,61% (2024: -5,28%)
Profit net / Total active (total active: 37.200 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
22,8% (2024: -6,3%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VISUAL ARENA PRODUCTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TIMOFTE SILVIU IONUȚ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025