Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

IVNRAW S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

IVNRAW S.R.L. (CUI 40768840) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019003260401 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de publicitate (cod CAEN 7311). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 364.490 RON și un profit net de 28.973 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 26,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40768840
Nr. ORC
J2019003260401
EUID
ROONRC.J2019003260401
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Gura Gârliţei 24,26-28, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
364.490 RON
2025▲ 26,5%
Rezultat net
28.973 RON
2025▼ 12,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7420 Activități fotografice

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7311 — Activități ale agențiilor de publicitate). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (8) · 6 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (3)
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 364.490 28.973 3.316 53.269 40.140 90.129 —
2024 288.023 33.194 53.390 71.676 42.870 61.156 1
2023 217.775 47.721 24.754 28.561 44.155 47.962 1
2022 140.551 58.744 2.810 10.802 117.537 125.529 1
2021 113.940 41.908 2.336 11.234 88.387 97.285 —
2020 90.734 43.382 1.241 12.731 71.387 82.877 —
2019 97.175 66.055 1.105 — 67.360 66.255 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
3,55% (2024: 46,61%)
Datorii / Total active (total active: 93.409 RON)
Solvabilitate generală
28,17 (2024: 2,15)
Total active / Datorii (total active: 93.409 RON)
Autonomie financiară
96,49% (2024: 53,39%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 93.409 RON)
Rentabilitate active (ROA)
31,02% (2024: 28,98%)
Profit net / Total active (total active: 93.409 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
32,15% (2024: 54,28%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
7,95% (2024: 11,52%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre IVNRAW S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: ANDREESCU MARIA-ANASTASIA (administrator), IVAN ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025