Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FOOD PARTY CATERING S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

FOOD PARTY CATERING S.R.L. (CUI 40787000) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J12/1124/2019 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (cod CAEN 5621). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.000 RON și un profit net de 1.399 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 63,0% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40787000
Nr. ORC
J12/1124/2019
EUID
ROONRC.J12/1124/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Agricultorilor 3, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
6.000 RON
2024▼ 63,0% față de 2022
Rezultat net
1.399 RON
2024▼ 88,4% față de 2022
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 5610 Restaurante
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5610 Restaurante
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 6.744 — 12.564 5.820 —
2024 6.000 1.399 6.744 — 12.564 5.820 —
2023 — -1.360 10.139 28.896 1.177 4.421 —
2022 16.200 12.044 9.139 60.015 1.537 5.781 —
2021 41.795 -12.902 20.394 91.133 749 -6.263 1
2020 106.775 -5.987 49.051 155.503 12.557 6.639 1
2019 32.140 12.426 16.105 63 202.608 12.626 2

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2022)
Grad de îndatorare
53,68% (2022: 14,85%)
Datorii / Total active (total active: 12.564 RON)
Solvabilitate generală
1,86 (2022: 6,74)
Total active / Datorii (total active: 12.564 RON)
Autonomie financiară
46,32% (2022: 9,39%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 12.564 RON)
Rentabilitate active (ROA)
11,13% (2022: 19,57%)
Profit net / Total active (total active: 12.564 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
24,04% (2022: 208,34%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
23,32% (2022: 74,35%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FOOD PARTY CATERING S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CHECICHEȘ LUCIAN-CĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024