Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CADENCE-COLORS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

CADENCE-COLORS S.R.L. (CUI 40793460) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019001247224 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 278.169 RON, un profit net de 3.338 RON și un număr mediu de 4 salariați. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (-1,5%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40793460
Nr. ORC
J2019001247224
EUID
ROONRC.J2019001247224
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. OANCEA 36, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
278.169 RON
2025▼ 1,5%
Rezultat net
3.338 RON
2025▼ 64,0%
Angajați
4
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · 2 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 278.169 3.338 35.751 2.696 45.988 12.933 4
2024 282.332 9.272 46.913 3.707 52.718 9.512 4
2023 280.764 14.782 18.155 — 60.158 42.003 4
2022 264.787 26.990 22.865 0 50.086 27.221 4
2021 201.985 7.168 13.716 277 39.598 26.159 4
2020 172.000 18.751 9.885 6.860 49.529 46.504 4
2019 227.831 51.553 13.900 11.675 53.978 51.753 4

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
73,43% (2024: 83,14%)
Datorii / Total active (total active: 48.684 RON)
Solvabilitate generală
1,36 (2024: 1,2)
Total active / Datorii (total active: 48.684 RON)
Autonomie financiară
26,57% (2024: 16,86%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 48.684 RON)
Rentabilitate active (ROA)
6,86% (2024: 16,43%)
Profit net / Total active (total active: 48.684 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
25,81% (2024: 97,48%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,2% (2024: 3,28%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CADENCE-COLORS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: SIMIONESCU ELENA (administrator), VIŞAN ANCA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025