Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

OUTPUTENERGY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

OUTPUTENERGY S.R.L. (CUI 40793550) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019001250228 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 35.800 RON, un profit net de 19.782 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 69,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40793550
Nr. ORC
J2019001250228
EUID
ROONRC.J2019001250228
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bălţi 7C, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
35.800 RON
2025▼ 69,9%
Rezultat net
19.782 RON
2025▼ 78,8%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · 3 diviziuni
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 35.800 19.782 10.105 — 65.482 55.377 1
2024 119.000 93.285 25.605 3.914 115.216 93.525 1
2023 — -11.967 7.722 3.914 21.341 17.533 1
2022 113.000 90.181 10.916 5.529 78.366 72.979 1
2021 36.400 -22.002 40.835 10.330 13.302 -17.203 1
2020 57.618 -10.229 35.635 26.033 28.939 4.800 2
2019 36.000 14.829 23.054 28.165 117.844 15.029 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
15,43% (2024: 21,49%)
Datorii / Total active (total active: 65.482 RON)
Solvabilitate generală
6,48 (2024: 4,65)
Total active / Datorii (total active: 65.482 RON)
Autonomie financiară
84,57% (2024: 78,51%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 65.482 RON)
Rentabilitate active (ROA)
30,21% (2024: 78,31%)
Profit net / Total active (total active: 65.482 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
35,72% (2024: 99,74%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
55,26% (2024: 78,39%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre OUTPUTENERGY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VIŞAN ROMULUS CĂTĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025