Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

IONICA INSTAL SERV S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

IONICA INSTAL SERV S.R.L. (CUI 40929326) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019001514120 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (cod CAEN 4322). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 85.300 RON, un profit net de 17.524 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 4,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40929326
Nr. ORC
J2019001514120
EUID
ROONRC.J2019001514120
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Corneliu Coposu 171, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
85.300 RON
2025▲ 4,0%
Rezultat net
17.524 RON
2025▲ 757,3%
Angajați
1
2025▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (9) · 3 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (7)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 85.300 17.524 15.890 — 36.652 20.762 1
2024 82.050 2.044 81.818 — 85.056 3.238 2
2023 72.250 19.605 120.780 — 121.974 1.194 1
2022 58.900 5.283 98.530 — 80.119 -18.411 —
2021 52.590 -21.281 70.116 122 46.301 -23.693 3
2020 49.650 -2.094 23.884 122 21.350 -2.412 3
2019 23.900 -518 2.963 122 2.523 -318 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
43,35% (2024: 96,19%)
Datorii / Total active (total active: 36.652 RON)
Solvabilitate generală
2,31 (2024: 1,04)
Total active / Datorii (total active: 36.652 RON)
Autonomie financiară
56,65% (2024: 3,81%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 36.652 RON)
Rentabilitate active (ROA)
47,81% (2024: 2,4%)
Profit net / Total active (total active: 36.652 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
84,4% (2024: 63,13%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
20,54% (2024: 2,49%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre IONICA INSTAL SERV S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ROTAR IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025