Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DECA INFINITY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

DECA INFINITY S.R.L. (CUI 40977714) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019001440083 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (cod CAEN 5221). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 42.467 RON și o pierdere netă de 297.935 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 141,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
40977714
Nr. ORC
J2019001440083
EUID
ROONRC.J2019001440083
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Traian 68, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
42.467 RON
2025▲ 141,0%
Rezultat net
-297.935 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Secțiunea H · Diviziunea 52 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (28) · 11 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019–2024) și ANAF (2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 42.467 -297.935 4.192.815 3.792.888 133.280 -266.647 0
2024 17.619 -25.067 7.828 0 104.076 96.248 —
2023 0 0 2.287 0 123.601 121.314 0
2022 24.500 46.146 2.287 — 123.601 121.314 —
2021 72.900 62.763 713 — 125.881 125.168 —
2020 57.039 42.249 753 — 63.159 62.406 —
2019 31.500 19.957 545 — 20.702 20.157 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
106,79% (2024: 7,52%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,94 (2024: 13,3)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-6,79% (2024: 92,48%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-7,59% (2024: -24,09%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: -26,04%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-701,57% (2024: -142,27%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DECA INFINITY S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: COMANA ADELA (administrator), APARASCHIVEI ROMEO-MĂDĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025