Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SPARTAN ATHLETICS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

SPARTAN ATHLETICS S.R.L. (CUI 40977790) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J38/562/2019 și are sediul în Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. Activitatea principală: Activități ale centrelor de fitness (cod CAEN 9313). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 26.767 RON și un profit net de 18.755 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 25,7% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40977790
Nr. ORC
J38/562/2019
EUID
ROONRC.J38/562/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dacia 20A, Mun. Râmnicu Vâlcea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
26.767 RON
2024▼ 25,7%
Rezultat net
18.755 RON
2024▼ 0,6%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
9313 Activități ale centrelor de fitness
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
9313 Activități ale centrelor de fitness

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — 48.891 49.391 —
2024 26.767 18.755 7 — 49.398 49.391 —
2023 36.036 18.861 0 16.907 32.485 30.626 0
2022 17.927 -12.440 1.407 40.806 60.097 -18.555 1
2021 15.491 277 3.360 86.312 74.490 -6.115 1
2020 28.136 -24.254 5.156 94.203 76.009 -6.392 2
2019 23.446 17.662 7.058 43.826 114.098 17.862 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
0,01% (2023: 0%)
Datorii / Total active (total active: 49.398 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 49.398 RON)
Autonomie financiară
99,99% (2023: 62,01%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 49.398 RON)
Rentabilitate active (ROA)
37,97% (2023: 38,19%)
Profit net / Total active (total active: 49.398 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
37,97% (2023: 61,58%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
70,07% (2023: 52,34%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SPARTAN ATHLETICS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BĂLAN VASILE-MIHAI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024