Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NF TOP ENGINEERING S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

NF TOP ENGINEERING S.R.L. (CUI 40984860) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2020007220403 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 391.120 RON, un profit net de 3.977 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 46,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
40984860
Nr. ORC
J2020007220403
EUID
ROONRC.J2020007220403
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Camil Petrescu 3D, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
391.120 RON
2025▼ 46,7%
Rezultat net
3.977 RON
2025▼ 98,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1)
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 391.120 3.977 781.149 502.512 279.784 4.218 1
2024 734.141 299.952 21.896 300.113 392.009 678.539 1
2023 640.574 327.908 37.052 85.234 545.268 595.978 1
2022 540.000 245.344 71.799 136.244 203.138 268.070 1
2021 558.540 284.288 115.586 187.254 1.150.870 1.222.727 1
2020 588.163 350.565 163.157 239.945 861.454 938.439 1
2019 694.895 587.674 42.457 5.134 625.197 587.874 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
99,85% (2024: 3,16%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1 (2024: 31,61)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
0,54% (2024: 98,04%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,51% (2024: 43,34%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
94,29% (2024: 44,21%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,02% (2024: 40,86%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NF TOP ENGINEERING S.R.L.

Reprezentantul firmei este: FYTTAS NIKOLAOS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.10.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov ANAF
01.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 29.06.2020 Transfer (sosire) din 15.09.2026 ANAF
01.10.2026 Data stării juridice 29.06.2020 15.09.2026 ANAF