Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

BANDITRACK S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

BANDITRACK S.R.L. (CUI 41024422) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019001780125 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 20.054 RON și un profit net de 1.701 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 5,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41024422
Nr. ORC
J2019001780125
EUID
ROONRC.J2019001780125
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Crizantemelor 17, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
20.054 RON
2025▼ 5,7%
Rezultat net
1.701 RON
2025▲ 6,2%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4933 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (1)
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4932 Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 20.054 1.701 457 — 9.559 9.102 —
2024 21.262 1.601 200 — 7.601 7.401 —
2023 20.872 957 150 — 5.950 5.800 0
2022 17.468 2.301 120 — 4.963 4.843 —
2021 14.439 1.228 150 — 2.692 2.542 —
2020 3.910 -839 110 — 1.424 1.314 —
2019 8.288 1.953 282 61 2.374 2.153 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
4,78% (2024: 2,63%)
Datorii / Total active (total active: 9.559 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 9.559 RON)
Autonomie financiară
95,22% (2024: 97,37%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 9.559 RON)
Rentabilitate active (ROA)
17,79% (2024: 21,06%)
Profit net / Total active (total active: 9.559 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
18,69% (2024: 21,63%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,48% (2024: 7,53%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre BANDITRACK S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BOGDAN ANDRAS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
16.09.2026 Cod CAEN principal 4932 4933 ANAF