Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NEAT UX COMPANY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

NEAT UX COMPANY S.R.L. (CUI 41046846) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J39/612/2019 și are sediul în Focșani, județul Vrancea. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6201, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 24.604 RON și un profit net de 10.667 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 146,0% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41046846
Nr. ORC
J39/612/2019
EUID
ROONRC.J39/612/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Agriculturii 16, Mun. Focşani Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
24.604 RON
2023▲ 146,0%
Rezultat net
10.667 RON
2023▲ 12,7%
Angajați
0
2023

Activitate

CAEN principal
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea J · Diviziunea 62 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2023
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -4.208 2.740 4.477 2.059 3.796 —
2024 — -12.431 2.740 6.821 3.923 8.004 —
2023 24.604 10.667 3.199 9.166 14.468 20.435 0
2022 10.000 9.466 538 0 10.306 9.768 0
2021 0 0 2.561 0 24.763 22.202 0
2020 19.194 18.752 2.561 0 24.763 22.202 0
2019 4.777 3.250 2.316 0 5.766 3.450 0

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
13,54% (2022: 5,22%)
Datorii / Total active (total active: 23.634 RON)
Solvabilitate generală
7,39
Total active / Datorii (total active: 23.634 RON)
Autonomie financiară
86,46% (2022: 94,78%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 23.634 RON)
Rentabilitate active (ROA)
45,13% (2022: 91,85%)
Profit net / Total active (total active: 23.634 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
52,2% (2022: 96,91%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
43,35% (2022: 94,66%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NEAT UX COMPANY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SIMA ANDREEA-CRISTINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023