Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CI SAI EVENTS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

CI SAI EVENTS S.R.L. (CUI 41126163) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019001842225 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu produse diverse (cod CAEN 4619). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.570 RON și o pierdere netă de 6.470 RON. Cifra de afaceri e de 3,1 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41126163
Nr. ORC
J2019001842225
EUID
ROONRC.J2019001842225
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Tudor Vladimirescu 1, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
2.570 RON
2025▲ 213,4%
Rezultat net
-6.470 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (25) · 12 diviziuni
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 3212 Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (3)
  • 3212 Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
  • 3213 Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (4)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (3)
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 2.570 -6.470 0 — 20.892 20.892 —
2024 820 -7.732 0 — 27.362 27.362 —
2023 2.220 -1.795 0 — 35.094 35.094 —
2022 0 0 782 — 37.671 36.889 —
2021 26.080 15.750 782 — 37.671 36.889 —
2020 20.836 10.566 767 — 21.139 20.372 —
2019 17.540 9.606 142 — 9.948 9.806 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0% (2024: 0%)
Datorii / Total active (total active: 20.892 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 20.892 RON)
Autonomie financiară
100% (2024: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 20.892 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-30,97% (2024: -28,26%)
Profit net / Total active (total active: 20.892 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-30,97% (2024: -28,26%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-251,75%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CI SAI EVENTS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: HELCIU GABRIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025