Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EASY COOKING FOOD S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

EASY COOKING FOOD S.R.L. (CUI 41136981) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J26/1123/2019 și are sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5610, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 11.562 RON și un profit net de 774 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 97,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
41136981
Nr. ORC
J26/1123/2019
EUID
ROONRC.J26/1123/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vulturilor 45, Mun. Târgu Mureş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
11.562 RON
2025▼ 97,8%
Rezultat net
774 RON
2025▼ 99,4%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5610 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5610 — Restaurante). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025, fără 2020. Surse: MFinanțe (2019, 2023, 2025) și ANAF (2021–2022, 2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 11.562 774 41.873 — 81.356 39.590 —
2024 521.502 124.290 62.574 0 167.950 105.483 2
2023 — -1.740 4.740 — 3.200 -1.540 1
2022 0 0 28.439 0 11.065 -17.267 0
2021 0 0 28.439 0 11.065 -17.267 0
2019 — -5.191 5.626 51 584 -4.991 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
51,47% (2024: 37,26%)
Datorii / Total active (total active: 81.356 RON)
Solvabilitate generală
1,94 (2024: 2,68)
Total active / Datorii (total active: 81.356 RON)
Autonomie financiară
48,66% (2024: 62,81%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 81.356 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,95% (2024: 74%)
Profit net / Total active (total active: 81.356 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1,96% (2024: 117,83%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
6,69% (2024: 23,83%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EASY COOKING FOOD S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: MUREȘAN SIMONA EMILIA (administrator), MUREŞAN CRISTIAN-DOREL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025