Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LEVEL UP FITNESS SOLUTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

LEVEL UP FITNESS SOLUTION S.R.L. (CUI 41155320) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019000496094 și are sediul în Braila, județul Brăila. Activitatea principală: Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (cod CAEN 8551). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.200 RON și un profit net de 2.459 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 80,0% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41155320
Nr. ORC
J2019000496094
EUID
ROONRC.J2019000496094
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dorului 13A, Mun. Brăila Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
7.200 RON
2023▲ 80,0%
Rezultat net
2.459 RON
2023
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023 divergent
9319 Alte activități sportive n.c.a

În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8551 — Învățământ în domeniul sportiv și recreațional). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (1)
  • 8695 Activități de fizioterapie
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (1)
  • 8695 Activități de fizioterapie

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9313 Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.2)
  • 9319 Alte activități sportive (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -6.937 7.862 846 15 -7.001 —
2024 — -2.220 2.611 2.296 251 -64 —
2023 7.200 2.459 1.955 3.746 365 2.156 —
2022 4.000 -374 1.955 — 1.652 -303 —
2021 2.125 -4.650 500 — 571 71 —
2020 — -104 544 — 5.265 4.721 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
47,56% (2022: 118,34%)
Datorii / Total active (total active: 4.111 RON)
Solvabilitate generală
2,1 (2022: 0,85)
Total active / Datorii (total active: 4.111 RON)
Autonomie financiară
52,44% (2022: -18,34%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 4.111 RON)
Rentabilitate active (ROA)
59,82% (2022: -22,64%)
Profit net / Total active (total active: 4.111 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
114,05%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
34,15% (2022: -9,35%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LEVEL UP FITNESS SOLUTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MOCA CORNEL-MARIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023
Data Câmp Înainte După Sursă
30.08.2026 Cod CAEN principal 9319 8551 ANAF