Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TENCUIELI CREATOR S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

TENCUIELI CREATOR S.R.L. (CUI 41158890) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J12/2154/2019 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de pardosire și placare a pereților (cod CAEN 4333). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 59.786 RON, un profit net de 40.233 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 74,1% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41158890
Nr. ORC
J12/2154/2019
EUID
ROONRC.J12/2154/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Răsăritului 102, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
59.786 RON
2023▼ 74,1%
Rezultat net
40.233 RON
2023▼ 77,0%
Angajați
1
2023– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (8) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (5)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 14.504 — 433.412 418.908 —
2024 — 0 20.168 — 439.076 418.908 —
2023 59.786 40.233 20.168 — 439.076 418.908 1
2022 230.454 175.002 18.239 — 396.914 378.675 1
2021 44.254 22.523 19.750 — 223.423 203.673 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
4,59% (2022: 4,6%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
21,77 (2022: 21,76)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
95,41% (2022: 95,4%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
9,16% (2022: 44,09%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
9,6% (2022: 46,21%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
67,3% (2022: 75,94%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TENCUIELI CREATOR S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SCUTURICI RODICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023