Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VINCI MANAGEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

VINCI MANAGEMENT S.R.L. (CUI 41167937) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J40/6881/2019 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în tehnologia informației (cod CAEN 6202, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,3 milioane RON, un profit net de 1,1 milioane RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 45,3% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41167937
Nr. ORC
J40/6881/2019
EUID
ROONRC.J40/6881/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Barbu Delavrancea 2A, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
1.253.782 RON
2022▲ 45,3%
Rezultat net
1.120.090 RON
2022▲ 40,7%
Angajați
1
2022– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Secțiunea J · Diviziunea 62 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2022
6202 Activități de consultanță în tehnologia informației

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2 · 6 diviziuni
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
  • 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 944 — 118.483 117.539 —
2024 — -9.665 944 — 118.483 117.539 —
2023 — -43.364 501 7.937 119.769 127.205 —
2022 1.253.782 1.120.090 19.376 43.689 1.095.967 1.120.330 1
2021 863.046 795.959 32.410 86.786 741.823 796.199 1
2020 861.735 786.604 27.436 48.779 765.501 786.844 1
2019 779.390 741.561 68.630 — 810.391 741.761 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
1,7% (2021: 3,91%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
58,82 (2021: 25,57)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
98,3% (2021: 96,09%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
98,28% (2021: 96,06%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,98% (2021: 99,97%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
89,34% (2021: 92,23%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VINCI MANAGEMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PORUMB FLAVIUS-NICOLAE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022