Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INOSAV INSTAL S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

INOSAV INSTAL S.R.L. (CUI 41233208) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J40/7511/2019 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Lucrări de instalații electrice (cod CAEN 4321). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.650 RON și un profit net de 771 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 49,3% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41233208
Nr. ORC
J40/7511/2019
EUID
ROONRC.J40/7511/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Alunişului 4, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
3.650 RON
2023▼ 49,3%
Rezultat net
771 RON
2023
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
4321 Lucrări de instalații electrice
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4321 Lucrări de instalații electrice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 10 diviziuni
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (1)
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (3)
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
Diviziunea 17 · Fabricarea hârtiei și a produselor din hârtie (1)
  • 1723 Fabricarea articolelor de papetărie
Diviziunea 27 · Fabricarea echipamentelor electrice (3)
  • 2740 Fabricarea de echipamente electrice de iluminat
  • 2752 Fabricarea de echipamente casnice neelectrice
  • 2790 Fabricarea altor echipamente electrice
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (2)
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
  • 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -448 1.364 1.126 38.935 38.697 —
2024 — -386 1.302 1.512 38.935 39.145 —
2023 3.650 771 1.302 1.898 38.935 39.531 —
2022 7.200 -8.290 0 2.285 36.475 38.760 —
2021 34.800 24.001 176 2.671 44.555 47.050 —
2020 32.900 21.412 3.662 3.057 23.654 23.049 —
2019 8.590 1.437 178 256 1.559 1.637 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
3,19% (2022: 0%)
Datorii / Total active (total active: 40.833 RON)
Solvabilitate generală
31,36
Total active / Datorii (total active: 40.833 RON)
Autonomie financiară
96,81% (2022: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 40.833 RON)
Rentabilitate active (ROA)
1,89% (2022: -21,39%)
Profit net / Total active (total active: 40.833 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1,95% (2022: -21,39%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
21,12% (2022: -115,14%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INOSAV INSTAL S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IONIŢĂ VASILE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023