Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INOTECH WAY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

INOTECH WAY S.R.L. (CUI 41242443) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019007636402 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (cod CAEN 6832). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.544 RON și un profit net de 457 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 57,9% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41242443
Nr. ORC
J2019007636402
EUID
ROONRC.J2019007636402
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Maria Hagi Moscu 9, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
5.544 RON
2024▼ 57,9%
Rezultat net
457 RON
2024▼ 90,7%
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6832 — Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · 2 diviziuni
  • 5590 Alte servicii de cazare
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Surse: MFinanțe (2022–2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -491 16.191 — 21.537 5.346 —
2024 5.544 457 16.432 0 22.268 5.836 0
2023 13.176 4.938 14.535 — 19.914 5.379 —
2022 1.878 241 447 — 888 441 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
73,79% (2023: 72,99%)
Datorii / Total active (total active: 22.268 RON)
Solvabilitate generală
1,36 (2023: 1,37)
Total active / Datorii (total active: 22.268 RON)
Autonomie financiară
26,21% (2023: 27,01%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 22.268 RON)
Rentabilitate active (ROA)
2,05% (2023: 24,8%)
Profit net / Total active (total active: 22.268 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
7,83% (2023: 91,8%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,24% (2023: 37,48%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INOTECH WAY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VASILE IULIANA-GABRIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
02.09.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
02.09.2026 Data reactivării — 12.08.2026 ANAF