Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INES NERINA FASHION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

INES NERINA FASHION S.R.L. (CUI 41291209) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019002215220 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (cod CAEN 4712). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 250.512 RON, un profit net de 2.357 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 6,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41291209
Nr. ORC
J2019002215220
EUID
ROONRC.J2019002215220
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Basarabi 5, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
250.512 RON
2025▼ 6,1%
Rezultat net
2.357 RON
2025▼ 97,5%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (6) · 4 diviziuni
  • 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (1)
  • 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (2)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 5819 Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
  • 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
  • 7312 Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
  • 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 250.512 2.357 5.376 47.128 56.928 98.680 1
2024 266.646 96.083 7.611 57.357 135.427 185.173 1
2023 200.699 25.234 20.070 49.367 81.988 110.286 1
2022 182.239 115.178 6.028 4.307 101.951 95.922 0
2021 66.708 23.794 58.686 8.483 39.430 -19.257 0
2020 21.828 -35.652 54.062 12.660 11.010 -43.051 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
5,17% (2024: 3,95%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
19,36 (2024: 25,33)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
94,83% (2024: 96,05%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
2,27% (2024: 49,84%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
2,39% (2024: 51,89%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,94% (2024: 36,03%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INES NERINA FASHION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: RÂMBU INES-NERINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
09.09.2026 Cod CAEN principal 4791 4712 ANAF