Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

A.S.A.P. GLAMOUR EVENTS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

A.S.A.P. GLAMOUR EVENTS S.R.L. (CUI 41296354) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019002133083 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (cod CAEN 8230). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 77.334 RON, un profit net de 48.257 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 68,2% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41296354
Nr. ORC
J2019002133083
EUID
ROONRC.J2019002133083
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str LAMAITEI 49, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
77.334 RON
2021▲ 68,2%
Rezultat net
48.257 RON
2021
Angajați
1
2021▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 7420 Activități fotografice
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7420 Activități fotografice
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 6.111 — 1 -6.110 —
2024 — 0 6.111 — 1 -6.110 —
2023 — 0 6.111 — 1 -6.110 —
2022 — -4.661 6.111 — 1 -6.110 —
2021 77.334 48.257 5.169 — 3.720 -1.449 1
2020 45.985 -42.620 67.047 — 22.491 -49.706 2
2019 — -7.286 7.560 127 14.658 -7.086 1

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
138,95% (2020: 298,11%)
Datorii / Total active (total active: 3.720 RON)
Solvabilitate generală
0,72 (2020: 0,34)
Total active / Datorii (total active: 3.720 RON)
Autonomie financiară
-38,95% (2020: -221%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.720 RON)
Rentabilitate active (ROA)
1.297,23% (2020: -189,5%)
Profit net / Total active (total active: 3.720 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
62,4% (2020: -92,68%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre A.S.A.P. GLAMOUR EVENTS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: APOSTOLESCU PATRICIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021