Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RADU SÂNTIMBREAN DANCE STUDIO S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

RADU SÂNTIMBREAN DANCE STUDIO S.R.L. (CUI 41304619) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J12/2575/2019 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) — cod CAEN 8552. În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 136.085 RON, un profit net de 47.160 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 131,0% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41304619
Nr. ORC
J12/2575/2019
EUID
ROONRC.J12/2575/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Fabricii 1, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
136.085 RON
2020▲ 131,0%
Rezultat net
47.160 RON
2020
Angajați
2
2020

Activitate

CAEN principal
8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (4)
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
  • 9003 Activități de creație artistică
  • 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025, fără 2021. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 2.760 21.203 14.993 33.436 —
2024 — 0 2.760 21.203 14.993 33.436 —
2023 — 0 2.760 21.203 14.993 33.436 —
2022 — -1.064 2.760 21.203 16.811 33.436 —
2020 136.085 47.160 7.499 22.893 21.173 33.059 2
2019 58.920 -14.301 26.008 6.514 95.073 -14.101 0

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
17,02% (2019: 25,6%)
Datorii / Total active (total active: 44.066 RON)
Solvabilitate generală
5,88 (2019: 3,91)
Total active / Datorii (total active: 44.066 RON)
Autonomie financiară
75,02% (2019: -13,88%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 44.066 RON)
Rentabilitate active (ROA)
107,02% (2019: -14,08%)
Profit net / Total active (total active: 44.066 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
142,65%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
34,65% (2019: -24,27%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RADU SÂNTIMBREAN DANCE STUDIO S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SÂNTIMBREAN RADU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020