Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EPIMEDOPTICA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

EPIMEDOPTICA S.R.L. (CUI 41308599) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J22/2251/2019 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de asistență medicală specializată (cod CAEN 8622). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 137.300 RON și un profit net de 55.480 RON. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2021 (0,0%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41308599
Nr. ORC
J22/2251/2019
EUID
ROONRC.J22/2251/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bărboi 3, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
137.300 RON
2022– 0,0%
Rezultat net
55.480 RON
2022– 0,0%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
8622 Activități de asistență medicală specializată
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
8622 Activități de asistență medicală specializată

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2022. Surse: MFinanțe (2019–2020, 2022) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2022 137.300 55.480 888 42.123 14.445 55.680 —
2021 137.300 55.480 888 42.123 14.445 55.680 0
2020 100.240 58.648 888 42.123 73.633 114.868 —
2019 60.400 56.020 1.182 11.817 45.585 56.220 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
1,57% (2021: 1,57%)
Datorii / Total active (total active: 56.568 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 56.568 RON)
Autonomie financiară
98,43% (2021: 98,43%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 56.568 RON)
Rentabilitate active (ROA)
98,08% (2021: 98,08%)
Profit net / Total active (total active: 56.568 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,64% (2021: 99,64%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
40,41% (2021: 40,41%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EPIMEDOPTICA S.R.L.

Reprezentantul firmei este: EPIFANOV LUCIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022