Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MASS LEADER GROUP S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

MASS LEADER GROUP S.R.L. (CUI 41322518) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019002694355 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Activități generale de curățenie a clădirilor (cod CAEN 8121). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 650 RON, un profit net de 218 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 38,1% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41322518
Nr. ORC
J2019002694355
EUID
ROONRC.J2019002694355
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Snagov 2/C, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
650 RON
2024▼ 38,1%
Rezultat net
218 RON
2024▼ 76,0%
Angajați
1
2024

Activitate

CAEN principal
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (10) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (2)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (3)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — 6.314 6.314 —
2024 650 218 0 — 6.313 6.313 1
2023 1.050 907 143 — 6.238 6.095 —
2022 2.200 1.584 56 — 5.244 5.188 1
2021 2.000 1.589 367 — 3.971 3.604 1
2020 2.250 1.549 68 — 2.083 2.015 1
2019 950 266 29 251 244 466 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
0% (2023: 2,29%)
Datorii / Total active (total active: 6.313 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 6.313 RON)
Autonomie financiară
100% (2023: 97,71%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 6.313 RON)
Rentabilitate active (ROA)
3,45% (2023: 14,54%)
Profit net / Total active (total active: 6.313 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
3,45% (2023: 14,88%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2023: 86,38%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MASS LEADER GROUP S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GORUN COSTIN MIREL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024