Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

BULKMOVE SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

BULKMOVE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41344656) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019001451265 și are sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală: Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile (cod CAEN 1396). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.630 RON și un profit net de 1.662 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 81,1% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41344656
Nr. ORC
J2019001451265
EUID
ROONRC.J2019001451265
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Cetăţii 1, Mun. Târgu Mureş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
3.630 RON
2024▼ 81,1%
Rezultat net
1.662 RON
2024▼ 84,7%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
Secțiunea C · Diviziunea 13 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (1396 — Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (16) · 11 diviziuni
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Diviziunea 13 · Fabricarea produselor textile (1)
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (5)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 3.630 1.662 0 — 36.048 36.048 —
2023 19.255 10.875 0 658 34.386 34.384 —
2022 13.550 8.012 210 1.376 50.896 50.684 —
2021 45.990 33.681 1.936 2.094 74.608 5.202 1
2020 68.473 -8.399 12.937 32.054 60.728 -25.818 2
2019 14.910 -17.619 3.341 68.213 59.531 -17.419 2

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
0% (2023: 0%)
Datorii / Total active (total active: 36.048 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 36.048 RON)
Autonomie financiară
100% (2023: 98,12%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 36.048 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,61% (2023: 31,03%)
Profit net / Total active (total active: 36.048 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
4,61% (2023: 31,63%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
45,79% (2023: 56,48%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre BULKMOVE SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: CĂLIN IOAN-ALIN (administrator), BĂRBAT FLORIN-EUGEN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
24.07.2026 Cod CAEN principal 7732 1396 ANAF