Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ANAIS MAKE-UP S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

ANAIS MAKE-UP S.R.L. (CUI 41363585) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019001315174 și are sediul în județul Galați. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 100.846 RON, un profit net de 18.560 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 95,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41363585
Nr. ORC
J2019001315174
EUID
ROONRC.J2019001315174
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Milcov 30, Mun. Galaţi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
100.846 RON
2025▲ 95,0%
Rezultat net
18.560 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9622 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 100.846 18.560 7.997 — 21.318 13.321 1
2024 51.720 -13.996 12.019 — 6.781 -5.238 1
2023 44.920 -9.217 15.049 0 23.806 8.757 1
2022 41.965 20.933 9.424 0 27.399 17.975 1
2021 10.025 -623 4.600 0 1.642 -2.958 0
2020 3.800 -1.108 5.308 0 2.972 -2.336 0
2019 2.000 -1.428 3.455 0 2.227 -1.228 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
37,51% (2024: 177,25%)
Datorii / Total active (total active: 21.318 RON)
Solvabilitate generală
2,67 (2024: 0,56)
Total active / Datorii (total active: 21.318 RON)
Autonomie financiară
62,49% (2024: -77,25%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 21.318 RON)
Rentabilitate active (ROA)
87,06% (2024: -206,4%)
Profit net / Total active (total active: 21.318 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
139,33%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
18,4% (2024: -27,06%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ANAIS MAKE-UP S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PAVEL DIANA IONELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025