Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MASEMASAJ S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

MASEMASAJ S.R.L. (CUI 41364149) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019002322083 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (cod CAEN 9623). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 55.025 RON și un profit net de 11.933 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 38,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41364149
Nr. ORC
J2019002322083
EUID
ROONRC.J2019002322083
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. de Mijloc 132, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
55.025 RON
2025▲ 38,6%
Rezultat net
11.933 RON
2025▲ 44,6%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 55.025 11.933 0 — 30.378 30.378 —
2024 39.710 8.250 401 — 18.847 18.446 —
2023 51.975 21.238 1.735 — 14.431 12.696 —
2022 36.320 7.416 8.543 — — -8.543 1
2021 27.935 -14.305 15.970 — 11 -15.959 1
2020 17.810 133 1.687 — 34 -1.653 1
2019 4.706 -1.986 2.061 — 275 -1.786 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0% (2024: 2,13%)
Datorii / Total active (total active: 30.378 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 30.378 RON)
Autonomie financiară
100% (2024: 97,87%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 30.378 RON)
Rentabilitate active (ROA)
39,28% (2024: 43,77%)
Profit net / Total active (total active: 30.378 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
39,28% (2024: 44,73%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
21,69% (2024: 20,78%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MASEMASAJ S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BRADAVSCHI MARIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025