Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MOLBAL PRODCOM SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 04.11.2026 (ANAF)

MOLBAL PRODCOM SRL (CUI 4136642) este înmatriculată din 1992 cu număr ORC J40/12869/1992 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 34.588 RON, un profit net de 7.204 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 7,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
4136642
Nr. ORC
J40/12869/1992
EUID
ROONRC.J40/12869/1992
Înmatriculată
34 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Theodor Pallady 2, CA 25, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
34.588 RON
2025▼ 7,7%
Rezultat net
7.204 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6820 — închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (10) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii
  • 1012 Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
Diviziunea 10 · Industria alimentară (6)
  • 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii
  • 1012 Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare
  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei
  • 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (1)
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Surse: MFinanțe (2016–2017, 2020–2025) și ANAF (2019). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 34.588 7.204 6.919 14.242 29.436 36.759 1
2024 37.470 -6.121 24.945 16.442 54.965 46.462 1
2023 34.588 -3.235 11.584 18.641 48.407 52.582 1
2022 33.882 5.542 41.406 20.841 79.265 55.818 1
2021 28.235 12.418 7.360 23.041 37.419 50.276 1
2020 29.612 9.550 8.832 25.197 60.778 74.319 1
2019 33.459 -813 11.398 27.664 51.310 64.770 1
2017 34.268 9.185 9.257 26.942 38.704 53.648 1
2016 70.438 12.713 11.098 29.271 28.916 44.464 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
15,84% (2024: 34,93%)
Datorii / Total active (total active: 43.678 RON)
Solvabilitate generală
6,31 (2024: 2,86)
Total active / Datorii (total active: 43.678 RON)
Autonomie financiară
84,16% (2024: 65,07%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 43.678 RON)
Rentabilitate active (ROA)
16,49% (2024: -8,57%)
Profit net / Total active (total active: 43.678 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
19,6% (2024: -13,17%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
20,83% (2024: -16,34%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MOLBAL PRODCOM SRL

Reprezentantul firmei este: MOLDOVAN LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
07.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 18.12.2002 Transfer (sosire) din 18.12.2002 ANAF
07.10.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
07.10.2026 Cod CAEN principal 6619 6820 ANAF
07.10.2026 Număr de înmatriculare J40/12869/1992 J1992012869405 ANAF