Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TRENDY FAST UTILAJ S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

TRENDY FAST UTILAJ S.R.L. (CUI 41390946) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019002387297 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (cod CAEN 4664). În 2020, firma a raportat un profit net de 6.730 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41390946
Nr. ORC
J2019002387297
EUID
ROONRC.J2019002387297
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Sinăii 2, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
—
2020
Rezultat net
6.730 RON
2020▼ 77,8%
Angajați
1
2020– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4664 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (14) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025, fără 2023. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — — 0 —
2024 — 0 0 — — 0 —
2022 — 0 0 — 3 3 —
2021 — -156 0 9.550 20.793 30.343 —
2020 — 6.730 9.222 9.550 36.901 37.229 1
2019 125.000 30.299 9.222 9.550 30.171 30.499 1

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
19,85% (2019: 23,22%)
Datorii / Total active (total active: 46.451 RON)
Solvabilitate generală
5,04 (2019: 4,31)
Total active / Datorii (total active: 46.451 RON)
Autonomie financiară
80,15% (2019: 76,78%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 46.451 RON)
Rentabilitate active (ROA)
14,49% (2019: 76,28%)
Profit net / Total active (total active: 46.451 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
18,08% (2019: 99,34%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2019: 24,24%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TRENDY FAST UTILAJ S.R.L.

Reprezentantul firmei este: NEAGU MIHAIL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020