Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INSPIRE STARS RO S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

INSPIRE STARS RO S.R.L. (CUI 41517714) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019010684409 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (cod CAEN 4792). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 134.570 RON, un profit net de 22.810 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 23,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41517714
Nr. ORC
J2019010684409
EUID
ROONRC.J2019010684409
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Int. Gheorghe Simionescu 19, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
134.570 RON
2025▲ 23,4%
Rezultat net
22.810 RON
2025▼ 42,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4792 — Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (7) · 5 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019–2021, 2023–2025) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 134.570 22.810 276.004 — 25.627 -250.377 1
2024 109.054 39.806 279.223 — 6.037 -273.186 1
2023 285 -62.745 316.805 — 3.813 -312.992 1
2022 0 -58.463 252.181 0 1.934 -250.247 1
2021 1.400 -85.805 193.921 — 2.136 -191.785 1
2020 6.077 -78.426 109.133 — 3.153 -105.980 1
2019 — -27.754 32.148 — 4.594 -27.554 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1.077% (2024: 4.625,19%)
Datorii / Total active (total active: 25.627 RON)
Solvabilitate generală
0,09 (2024: 0,02)
Total active / Datorii (total active: 25.627 RON)
Autonomie financiară
-977% (2024: -4.525,19%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 25.627 RON)
Rentabilitate active (ROA)
89,01% (2024: 659,37%)
Profit net / Total active (total active: 25.627 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
16,95% (2024: 36,5%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INSPIRE STARS RO S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ZADA GILA ZOHAR TZEDEF (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025