Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NOA STONE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

NOA STONE S.R.L. (CUI 41559663) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J12/3351/2019 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (cod CAEN 4211). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 94.936 RON, un profit net de 12.351 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 45,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
41559663
Nr. ORC
J12/3351/2019
EUID
ROONRC.J12/3351/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Alexandru Vlahuţă 5, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
94.936 RON
2025▼ 45,1%
Rezultat net
12.351 RON
2025▼ 57,4%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Secțiunea F · Diviziunea 42 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4211 — Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (12) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (7)
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 94.936 12.351 12.403 998 66.295 54.890 1
2024 173.057 28.991 7.831 1.397 75.972 69.538 1
2023 407.171 158.933 20.956 1.796 209.736 190.576 2
2022 303.762 100.408 64.177 3.158 161.667 100.648 1
2021 236.797 90.341 33.865 4.608 85.254 55.997 1
2020 52.795 -29.655 68.690 6.057 28.289 -34.344 1
2019 3.782 -4.889 20.692 7.716 8.287 -4.689 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
18,43% (2024: 10,12%)
Datorii / Total active (total active: 67.293 RON)
Solvabilitate generală
5,43 (2024: 9,88)
Total active / Datorii (total active: 67.293 RON)
Autonomie financiară
81,57% (2024: 89,88%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 67.293 RON)
Rentabilitate active (ROA)
18,35% (2024: 37,47%)
Profit net / Total active (total active: 67.293 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
22,5% (2024: 41,69%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
13,01% (2024: 16,75%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NOA STONE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SUCIU DELIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
21.10.2026 Cod CAEN principal 4791 4211 ANAF