Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SUPER CIS SPORT S.R.L.-D.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

SUPER CIS SPORT S.R.L.-D. (CUI 41581091) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J40/11507/2019 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Alte activități sportive (cod CAEN 9319). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 15.795 RON și un profit net de 15.344 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 137,9% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41581091
Nr. ORC
J40/11507/2019
EUID
ROONRC.J40/11507/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. VALERIU BRANISTE 54-56, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
15.795 RON
2022▲ 137,9%
Rezultat net
15.344 RON
2022▲ 138,1%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
9319 Alte activități sportive n.c.a
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
9319 Alte activități sportive n.c.a

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 947 — 32.825 31.878 —
2024 — 0 947 — 32.825 31.878 —
2023 — 0 947 — 32.825 31.878 —
2022 15.795 15.344 947 — 32.825 31.878 —
2021 6.640 6.445 496 — 17.030 16.534 —
2020 1.965 1.912 301 — 10.390 10.089 —
2019 8.265 7.977 248 — 8.425 8.177 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
2,88% (2021: 2,91%)
Datorii / Total active (total active: 32.825 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 32.825 RON)
Autonomie financiară
97,12% (2021: 97,09%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 32.825 RON)
Rentabilitate active (ROA)
46,74% (2021: 37,84%)
Profit net / Total active (total active: 32.825 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
48,13% (2021: 38,98%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
97,14% (2021: 97,06%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SUPER CIS SPORT S.R.L.-D.

Reprezentantul firmei este: CÎRSTEA IULIAN ŞTEFAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022