Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NISS OFFROAD SERVICE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

NISS OFFROAD SERVICE S.R.L. (CUI 41624907) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019011987406 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (cod CAEN 4782). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 181.695 RON, o pierdere netă de 10.592 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 156,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41624907
Nr. ORC
J2019011987406
EUID
ROONRC.J2019011987406
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Rusanesti 53, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
181.695 RON
2025▲ 156,8%
Rezultat net
-10.592 RON
2025
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4782 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (14) · 7 diviziuni
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor
  • 3315 Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (2)
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor
  • 3315 Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (3)
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 181.695 -10.592 142.262 1.623 63.356 -76.423 1
2024 70.747 -15.772 159.334 1.623 90.842 -65.831 —
2023 4.360 3.286 58.700 1.623 7.018 -50.059 —
2022 — -1.200 57.855 — 4.510 -53.345 —
2021 22.860 -7.927 57.405 750 4.510 -52.145 1
2020 113.539 -13.899 56.251 1.750 10.282 -44.219 1
2019 11.352 -30.520 35.105 — 4.785 -30.320 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
218,94% (2024: 172,32%)
Datorii / Total active (total active: 64.979 RON)
Solvabilitate generală
0,46 (2024: 0,58)
Total active / Datorii (total active: 64.979 RON)
Autonomie financiară
-117,61% (2024: -71,2%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 64.979 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-16,3% (2024: -17,06%)
Profit net / Total active (total active: 64.979 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-5,83% (2024: -22,29%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NISS OFFROAD SERVICE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BUCUR MARIUS ALIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025