Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SEBINA CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

SEBINA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41714511) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019003812123 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2022, firma a raportat o pierdere netă de 10.036 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41714511
Nr. ORC
J2019003812123
EUID
ROONRC.J2019003812123
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Mehedinţi 58-60, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
—
2022
Rezultat net
-10.036 RON
2022
Angajați
1
2022

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
  • 4291 Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 802 — 98.722 97.920 —
2024 — 0 802 — 98.722 97.920 —
2023 — 0 9.820 — 102.740 92.920 —
2022 — -10.036 9.820 — 102.740 92.920 1
2021 62.700 39.982 9.196 — 112.152 102.956 —
2020 71.450 45.933 12.594 — 75.568 62.974 1
2019 37.400 16.841 4.264 — 21.305 17.041 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
9,56% (2021: 8,2%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
10,46 (2021: 12,2)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
90,44% (2021: 91,8%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-9,77% (2021: 35,65%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-10,8% (2021: 38,83%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2021: 63,77%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SEBINA CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MUREȘAN SEBASTIAN-ALIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022