Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DELIA PERFECT CLEANING S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

DELIA PERFECT CLEANING S.R.L. (CUI 41716636) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019003373136 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (cod CAEN 4711). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 499.436 RON, un profit net de 5.358 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 13,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
41716636
Nr. ORC
J2019003373136
EUID
ROONRC.J2019003373136
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Soveja 74, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
499.436 RON
2025▼ 13,5%
Rezultat net
5.358 RON
2025▼ 83,4%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4711 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (18) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (6)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 499.436 5.358 69.263 — 107.215 37.952 2
2024 577.497 32.354 62.844 — 95.438 32.594 2
2023 659.116 75.691 53.185 — 197.993 144.808 2
2022 536.638 54.622 103.216 — 172.333 69.117 1
2021 299.692 8.591 25.559 450 39.623 14.514 1
2020 29.849 6.070 37.728 450 43.201 5.923 1
2019 — -347 1.000 450 403 -147 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
64,6% (2024: 65,85%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,55 (2024: 1,52)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
35,4% (2024: 34,15%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
5% (2024: 33,9%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
14,12% (2024: 99,26%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,07% (2024: 5,6%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DELIA PERFECT CLEANING S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MIHAI LUIZA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025