Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

JUN QIAN S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

JUN QIAN S.R.L. (CUI 41717976) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019013180403 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 41.000 RON, o pierdere netă de 165.371 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri e de 4,1 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41717976
Nr. ORC
J2019013180403
EUID
ROONRC.J2019013180403
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Sold. Niculae Sebe 16, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
41.000 RON
2025▲ 310,0%
Rezultat net
-165.371 RON
2025
Angajați
2
2025▼ 60,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (24) · 5 diviziuni
  • 3100 Fabricarea de mobilă
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (1)
  • 3100 Fabricarea de mobilă
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (15)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019–2021, 2023–2025) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 41.000 -165.371 470.931 — 23.290 -447.641 2
2024 10.000 -135.680 297.799 — 15.529 -282.270 5
2023 — -53.643 162.223 — 15.633 -146.590 1
2022 0 -36.285 117.887 0 24.940 -92.947 1
2021 — -22.586 57.762 — 1.100 -56.662 1
2020 — -26.994 35.298 122 1.100 -34.076 1
2019 — -8.082 8.397 122 1.193 -7.082 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
2.022,03% (2024: 1.917,7%)
Datorii / Total active (total active: 23.290 RON)
Solvabilitate generală
0,05 (2024: 0,05)
Total active / Datorii (total active: 23.290 RON)
Autonomie financiară
-1.922,03% (2024: -1.817,7%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 23.290 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-710,05% (2024: -873,72%)
Profit net / Total active (total active: 23.290 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-403,34% (2024: -1.356,8%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre JUN QIAN S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BIAN SHAOFENG (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
06.08.2026 Cod CAEN principal 4642 4100 ANAF