GRAAL TECHNOLOGIES S.R.L.
GRAAL TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 41746661) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019013526407 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 39.557 RON și un profit net de 35.449 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 76,1% față de 2020.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 41746661
- Nr. ORC
- J2019013526407
- EUID
- ROONRC.J2019013526407
- Înmatriculată
- 7 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).
Activitate
În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 50.095 | — | 84.144 | 34.049 | — |
| 2024 | — | 0 | 50.095 | — | 84.144 | 34.049 | — |
| 2023 | — | -1.600 | 50.095 | — | 84.144 | 34.049 | — |
| 2022 | 39.557 | 35.449 | 97.141 | — | 132.790 | 35.649 | — |
| 2021 | — | 9.732 | 288 | — | 146.115 | 145.827 | — |
| 2020 | 165.840 | 101.639 | 70.449 | 90.331 | 116.213 | 136.095 | — |
| 2019 | 64.914 | 34.256 | 108.980 | 121.491 | 21.945 | 34.456 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2022 (vs 2020)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre GRAAL TECHNOLOGIES S.R.L.
Reprezentantul firmei este: MACOVEI ANTONIO DAN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .