Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

AMO SYSTEMIC SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

AMO SYSTEMIC SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41788934) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019014081404 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Alte forme de învățământ (cod CAEN 8559). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 239.300 RON și un profit net de 55.516 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 18,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41788934
Nr. ORC
J2019014081404
EUID
ROONRC.J2019014081404
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Grigore Ionescu 63, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
239.300 RON
2025▲ 18,5%
Rezultat net
55.516 RON
2025▲ 105,2%
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (13) · 9 diviziuni
  • 5811 Activități de editare a cărților
  • 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5811 Activități de editare a cărților
  • 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (3)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 79 · Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică (1)
  • 7912 Activități ale tur-operatorilor
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019–2021, 2024) și ANAF (2022–2023, 2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 239.300 55.516 44.943 0 168.313 123.370 0
2024 201.900 27.057 12.107 6.566 73.395 67.854 1
2023 179.715 11.427 13.001 13.133 83.165 83.297 1
2022 124.465 66.609 4.398 19.700 95.568 110.870 1
2021 96.710 41.265 1.670 — 45.931 44.261 1
2020 23.145 2.845 13.664 — 16.661 2.997 1
2019 4.200 -48 829 — 981 152 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
26,7% (2024: 15,14%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,75 (2024: 6,6)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
73,3% (2024: 84,86%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
32,98% (2024: 33,84%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
45% (2024: 39,88%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
23,2% (2024: 13,4%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre AMO SYSTEMIC SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MOCANU AUREL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 21.10.2019 Transfer (sosire) din 26.06.2026 ANAF
29.07.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
29.07.2026 Data stării juridice 21.10.2019 26.06.2026 ANAF
29.07.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice ANAF