Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RAMDARO TRADING S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

RAMDARO TRADING S.R.L. (CUI 41828915) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019003609138 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (cod CAEN 4712). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 224 RON și o pierdere netă de 830 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 78,0% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41828915
Nr. ORC
J2019003609138
EUID
ROONRC.J2019003609138
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Tomis 238, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
224 RON
2021▼ 78,0%
Rezultat net
-830 RON
2021
Angajați
0
2021

Activitate

CAEN principal
4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4712 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (6) · 5 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (2)
  • 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale
  • 9013 Alte activități de creație artistică

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -2.705 7.170 — — -7.170 —
2024 — 0 7.170 — 2.705 -4.465 —
2023 — -355 7.352 — 2.887 -4.465 —
2022 — -349 6.924 — 2.814 -4.110 —
2021 224 -830 6.604 58 2.785 -3.761 0
2020 1.018 870 6.255 — 7.397 1.142 —
2019 701 72 6.227 120 6.379 272 —

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
232,29% (2020: 84,56%)
Datorii / Total active (total active: 2.843 RON)
Solvabilitate generală
0,43 (2020: 1,18)
Total active / Datorii (total active: 2.843 RON)
Autonomie financiară
-132,29% (2020: 15,44%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.843 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-29,19% (2020: 11,76%)
Profit net / Total active (total active: 2.843 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2020: 76,18%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2020: 85,46%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RAMDARO TRADING S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: VLACIU GEORGETA (administrator), MUSCALU GEORGETA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021
Data Câmp Înainte După Sursă
20.10.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
20.10.2026 Data reactivării — 28.09.2026 ANAF
22.09.2026 Cod CAEN principal 4791 4712 ANAF