Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MOUNTAIN RESIDENCE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

MOUNTAIN RESIDENCE S.R.L. (CUI 41835297) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019003277083 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Alte activități recreative și distractive (cod CAEN 9329). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 43.750 RON și un profit net de 30.594 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 72,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41835297
Nr. ORC
J2019003277083
EUID
ROONRC.J2019003277083
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Lunii 6, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
43.750 RON
2025▼ 72,7%
Rezultat net
30.594 RON
2025▼ 75,0%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9321 Bâlciuri și parcuri de distracții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 43.750 30.594 0 16.628 136.468 153.096 —
2024 160.000 122.417 0 6.951 115.986 122.937 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0% (2024: 0%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii
Autonomie financiară
100% (2024: 100%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
19,98% (2024: 99,58%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
19,98% (2024: 99,58%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
69,93% (2024: 76,51%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MOUNTAIN RESIDENCE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: COCOȘ LAURENȚIU CIPRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025