Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SALY-MAR FIREWORKS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

SALY-MAR FIREWORKS S.R.L. (CUI 41863220) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J3/2673/2019 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (cod CAEN 4778). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.450 RON și un profit net de 2.155 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 8,8% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41863220
Nr. ORC
J3/2673/2019
EUID
ROONRC.J3/2673/2019
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Nicolae Bălcescu, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
5.450 RON
2023▲ 8,8%
Rezultat net
2.155 RON
2023▼ 52,2%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019, 2021–2025) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 27.677 — 45.842 18.165 —
2024 — 0 27.677 — 45.842 18.165 —
2023 5.450 2.155 28.088 — 46.253 18.165 —
2022 5.010 4.510 17.827 — 33.837 16.010 —
2021 6.211 2.116 14.863 — 28.479 13.616 —
2020 9.980 4.911 13.476 0 24.976 11.500 0
2019 11.624 6.389 4.849 — 11.438 6.589 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
60,73% (2022: 52,68%)
Datorii / Total active (total active: 46.253 RON)
Solvabilitate generală
1,65 (2022: 1,9)
Total active / Datorii (total active: 46.253 RON)
Autonomie financiară
39,27% (2022: 47,32%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 46.253 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,66% (2022: 13,33%)
Profit net / Total active (total active: 46.253 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
11,86% (2022: 28,17%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
39,54% (2022: 90,02%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SALY-MAR FIREWORKS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: DOBRIN MARIUS (administrator), PROTESARU SORIN-FLORENTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023