Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ISTFLO CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

ISTFLO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41865875) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2/1854/2019 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 26.700 RON și un profit net de 10.230 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 73,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41865875
Nr. ORC
J2/1854/2019
EUID
ROONRC.J2/1854/2019
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Cpt. Ioan Fătu 142, Mun. Arad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
26.700 RON
2025▼ 73,3%
Rezultat net
10.230 RON
2025▼ 83,1%
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 26.700 10.230 0 231 11.073 11.304 0
2024 100.000 60.646 2.437 231 58.839 56.633 0
2023 17.250 -6.589 4.970 231 726 -4.013 1
2022 13.002 -4.844 4.341 231 6.686 2.576 0
2021 68.800 57.213 3.558 231 60.746 57.419 —
2020 72.000 67.702 945 231 67.390 66.676 0
2019 — -1.226 2.000 231 743 -1.026 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0% (2024: 4,13%)
Datorii / Total active (total active: 11.304 RON)
Solvabilitate generală
— (2024: 24,24)
Total active / Datorii (total active: 11.304 RON)
Autonomie financiară
100% (2024: 95,87%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 11.304 RON)
Rentabilitate active (ROA)
90,5% (2024: 102,67%)
Profit net / Total active (total active: 11.304 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
90,5% (2024: 107,09%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
38,31% (2024: 60,65%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ISTFLO CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IŞTOC FLORIN-IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025