Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TRIQS HUB CONSULTING S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

TRIQS HUB CONSULTING S.R.L. (CUI 41881757) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019015323404 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 804.596 RON, un profit net de 36.650 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 9,5% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
41881757
Nr. ORC
J2019015323404
EUID
ROONRC.J2019015323404
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Zece Mese 8, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
804.596 RON
2021▲ 9,5%
Rezultat net
36.650 RON
2021▲ 85,4%
Angajați
2
2021– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (20) · 6 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (3)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7111 Activități de arhitectură
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -2.836 49.711 — 78.895 29.184 —
2024 — -2.768 49.711 — 81.731 32.020 —
2023 — -6.094 49.711 — 84.499 34.788 —
2022 — -15.846 49.611 — 90.492 40.881 —
2021 804.596 36.650 187.225 — 243.864 56.727 2
2020 734.541 19.767 119.923 — 140.000 20.077 2
2019 — -20 322 302 330 310 —

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
76,77% (2020: 85,66%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,3 (2020: 1,17)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
23,26% (2020: 14,34%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
15,03% (2020: 14,12%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
64,61% (2020: 98,46%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,56% (2020: 2,69%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TRIQS HUB CONSULTING S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: COLCIAR FLOARE-VALICA (administrator), COLCIAR FLOAREA-VALICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021
Data Câmp Înainte După Sursă
12.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 11.11.2019 Transfer (sosire) din 12.05.2026 ANAF
12.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
12.08.2026 Data stării juridice 11.11.2019 12.05.2026 ANAF
12.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice ANAF
12.08.2026 Număr de înmatriculare J40/15323/2019 J2019015323404 ANAF